KULLANIMI

Acıbadem Macunu;

İçeriğinde bir çok içerik barındıran Datça Macunu, 240 gramlık cam kavanozlarda son tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Hem hanımlar hem de beyler kullanabilirler. Düzenli kullanımı tavsiye edilen Datça Macun-i Nefesin macun formunda hazırlanmıştır ve kullanıcısına 15 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır.

Datça Acıbadem Macunu kullanımı son derece pratiktir. Günde 2 kez (tercihen ortalama 8 saat ara ile) 1 tatlı kaşığı datça acıbadem macunu tüketin ve 5 dakika kadar sonra üzerine bir bardak çay ya da sıcak su için.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Kullanıma başlamadan önce kutusu üzerlerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz. Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayacak şekilde, oda sıcaklığında ağzı kapalı konumda, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan destek alınmasını öneririz. Datça Acıbadem Macunu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

sol5