Green Stick Mask Maskesi Nedir? Nereden Alınır?

Green Stick Mask maskesi, 50 ml lik rollon deodorant formunda imal edilen bir cilt bakım maskesidir. Hem beyler hem de hanımlar kullanılabilsin diye üretilen yeşil maske lakaplı greenstick mask, düzenli kullanımı önerilen ve kullanımı da son derece pratik bir üründür. Sırf kolay kullanılabilmesi için roll on deodorant formunda yapılmıştır. Roll on formatı green stickmask in yüze (cilde) kafi miktarda sürebilmeniz için bu formdadır. Pahalı bir ürün olduğu için yeteri miktarda kullanmanız sizin ve cbiniz için 🙂 son derece önemlidir.

Düzenli ve doğru kullanıldığı taktirde green mask stick kullanan kişiye ortalama 1 ay kadar yeterli gelecek kadar ieçrik barındırmaktadır. Yapısı itibariyle kullanımı son derece basittir. Cildinize roll on yardımı ile yeterli gelecek kadar maskeyi yüzünüze sürüp, sonrasında elinizle yayın. Yaklaşık 15-20 dk kadar bekledikten sonra ılık ya da soğuk su ile cildinizi temizleyin. Sıcak su kullanmayın. Doğru kullanım şekli haftada ortalama 3-4 keredir.

Her bir green stick mask pakedi 50 ml dir. Tanesi 129 tl den satışa sunulmuştur. Gönderileri size kargo firmaları ile kapıda ödeme yapıp satın alabileceğiniz gibi kargolanmaktadır. Merak etmeyin. Türkiye genelinde green mask stick maske gönderileri ücretsiz kargo seçeneği ile sizlerle.

Orjinal green maskstick nasıl anlaşılır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Aslında bu çok basit. Sipariş verdiğiniz taktirde orjinal green stick mask dış kutularının üzerinde bir hologram; bu hologramın da üzerinde internet üzerinden ürünlerin orjinalliğini kontrol edebileceğiniz hoologram numaraları yer almaktadır. İnternette yer alan ilgili siteye girerek bu mevzu bahis numaraları siteye yazarak almış olduğunuz ürün orjinal mi değil mi kontrol edebilirsiniz.

Orjinal Green Mask Stick maskesini internette yer alan bir çok sitede bulabilirsiniz. Ancak 129 tl nin altında daha ucuza satışa sunulan ürünlere karşı ön yargılı olun. Orjinal olmayabilir. Bu ürün için şu an tavsiye edilen satış fiyatı 129 tl dir ve altına satılamaz.

green stick mask, green mask stick, green mask stick satın al, green mask stick sipariş ver

Green Stick Mask Maskesi Nedir? Nereden Alınır?

Peki orjinal ürün nerede satılır?
Aşağıda yer alan resme tıklayarak orjinal ürün satışs itesine ulaşabilirsiniz.

Green Mask Stick i incelemek ister misiniz? >>>

Green Mask Stick i incelemek ister misiniz? >>>